-->

راهنمای جامع اسکرام – قوانین بازی

هم‌خوان کنید در:

بروزرسانی ۲ مرداد ۱۳۹۵:

به علت تغییرات صورت گرفته بر روی کتاب «راهنمای اسکرام»، این نوشتار از درجه‌ی اعتبار خارج است. لطفا به نسخه‌ی جدید در لینک زیر مراجعه کنید:

— ویرایش جدید کتاب «راهنمای اسکرام»

مقدمه ترجمه:

پروردگار بزرگ را شکرگزاریم که توانستیم ترجمه پیش رو را با همکاری و همیاری صمیمانۀ عدۀ کثیری از اعضای «انجمنچابکایران» به پایان برسانیم. از تمامی کسانی که به‌نوعی با این گروه ترجمه همکاری کردند، سپاسگزاریم و از درگاه خداوند متعال بهروزی و توفیق روزافزون یکایک آن‌ها را خواستاریم.

و با سپاس فراوان و ویژه از تلاش و همکاری صمیمانه آقایان اسد صفری، سهیل صمدزاده، علی حاجی‌زاده‌مقدم، یوسف امیری، مرتضی رشیدی، ابراهیم نبیئی ‌قهرودی، محمد‌حسین احمدی، تقی جاودانی، ایوب کوکبی، حمید صابری، اکبر داستانی، رسول باغبان، علیرضا اسماعیلی، محمودی اسدی، محسن مؤمنی و مجتبی بهروزی، که ترجمه پیش رو بدون تلاش آن‌ها میسر نمی‌شد.

کتاب راهنمای جامع اسکرام

توصیه می‌کنم اگر با اسکرام آشنایی ندارید، از دریچه کتاب راهنمای جامع اسکرام وارد دنیای اسکرام و چابک کاری شوید. مطمئناً درک تعاریف موجود در کتاب که توسط خالقین آن تدوین‌شده، راهگشای فرآیند پذیرش و پیاده‌سازی موفق اسکرام خواهد شد. از تحریف‌ها به دور خواهید ماند و با اسکرام ناب و اصیل آشنا می‌شوید.

کتاب راهنمای جامع اسکرام یک‌بار دیگر در آذرماه سال ۱۳۹۳ مورد ویرایش مترجمین قرار گرفت و تغییرات جدید در نسخه اصلی به آن افزوده‌شده است. امیدوارم از مطالعه آن لذت ببرید.


هم‌خوان کنید در:
سهیل صمدزاده

سهیل صمدزاده

من سهیل صمدزاده؛ مشاور و مربی چابک‌سازی، توسعه‌دهنده، مدیر محصول نرم‌افزاری و وبلاگ نویس هستم. به مباحث چابک در توسعه محصول علاقه‌مندم و سعی می‌کنم در اینجا خُرده دانش‌هایم را با شما به اشتراک بگذارم.


دیدگاه‌های شما ارزشمند‌اند...

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد.

خبر بده وقتی
avatar
1024

وی‌پی‌دیسکاز

به کانال تلگرام آیلِتـــ بپیوندید!

t_logo

آیلِتـــ هر ماه در صندوق ایمیل شما: