-->

وب‌سایت گروه صنعتی کارادُر

بهره‌مند از وردپرس و مطابق با اصول طراحی نوین

وب‌سایت گروه صنعتی کارادر با استفاده از الگوهای نوین طراحی و اجراشده است. در توسعه‌ی آن از فناوری‌های ویژه‌ای به‌منظور مدیریت محتوا بهره گرفته‌شده و کاملاً سازگار با گجت‌های موبایل و تبلت (واکنش گرا) است. این وب‌سایت بر روی بستر سفارشی‌شده‌ی وردپرس و Visual Composer بناشده و دارای قابلیت‌های منحصربه‌فردی است.


وب‌سایت شرکت متاکمپ

بهره‌مند از وردپرس و مطابق با اصول طراحی نوین

وب‌سایت شرکت متاکمپ با استفاده از الگوهای نوین طراحی و اجراشده است. در توسعه‌ی آن از فناوری‌های ویژه‌ای به‌منظور سازگاری با موتورهای جستجو بهره گرفته‌شده و کاملاً سازگار با گجت‌های موبایل و تبلت (واکنش گرا) است. این وب‌سایت بر روی بستر سفارشی‌شده‌ی وردپرس بناشده و دارای قابلیت‌های منحصربه‌فردی است.


کنسول سولاریکس مبتنی بر وب

مربوط به نرم‌افزار امنیت شبکه سولاریکس (متعلق به شرکت پارس فناوران خوارزم)

این کنسول وظیفه‌ی کنترل و تنظیم نرم‌افزار فایروال سولاریکس که محصول شرکت پارس فناوران خوارزم است را بر عهده دارد. تمامی دستوران و تنظیمات پیچیده‌ی مخصوص نرم‌افزار فایروال از طریق این کنسول و بر روی بستر وب قابل انجام است. محیط کاربری این نرم‌افزار بسیار مشابه محیط گرافیکی کامپیوترهای شخصی است و خلاقیت و کارایی کاربر را بالا می‌برد.


کنسول سولاریکس مبتنی بر موبایل

طرح مربوط به نرم‌افزار شبکه سولاریکس (متعلق به شرکت پارس فناوران خوارزم)

به‌منظور پوشش بیشتر مخاطبان و کمک به مدیران شبکه در سازمان‌هایی که از نرم‌افزار امنیت شبکه سولاریکس استفاده می‌کنند، برخی از امکانات پرکاربرد و ویژه‌ی نرم‌افزار وب به‌صورت بسته‌ای کارآمد برای گجت‌های موبایل طراحی و اجرا شده است. در طراحی این محصول از فناوری‌های هایبرید موبایل و نسل جدید معماری نرم‌افزار بهره گرفته‌شده است. این محصول در مراحل مطالعات فنی قرار دارد.


کنسول اسپولر مبتنی بر وب

مربوط به نرم‌افزار فایروال اسپولر (متعلق به شرکت پارس فناوران خوارزم)

در طراحی و اجرای این کنسول از آخرین فنّاوری‌های روز بهره گفته‌شده است. در عین سرعت و عملکرد بالا، دارای خصوصیات ویژه امنیتی نیز هست. تمامی دستوران و تنظیمات پیچیده‌ی مخصوص نرم‌افزار فایروال اسپولر از طریق این کنسول و بر روی بستر وب قابل انجام است.

به کانال تلگرام آیلِتـــ بپیوندید!

t_logo

آیلِتـــ هر ماه در صندوق ایمیل شما: