خدمات آیلِت

هدف آیلِت ارائه خدماتی است که به کسب‌وکار شما برای رشد و توسعه سریع کمک کند. به‌منظور دستیابی به این مهم، ما از مجموعه‌ای از راه‌کارهای توسعه مبتنی بر وب، موبایل و نرم‌افزارهای سیستمی، آموزه‌های موفق مهندسی نرم‌افزار، تحلیل و واکاوی نیازمندی‌های کسب‌وکار، یکپارچه‌سازی، مشاوره‌های کارآمد فناوری اطلاعات و ارتباطات و متدلوژی‌های نوین مدیریت پروژه، بهره می‌بریم.

 

خدمات نرم‌افزاری گروه آیلِت طیف گسترده‌ای را شامل می‌شود:

تولید نرم‌افزار و برنامه نویسی

خواه یک پروژه استارتاپ یا یک ایده ناب نرم‌افزاری در سر می‌پرورانید و یا حتی از مشتری خود سفارش یک محصول نرم‌افزاری دارید و مایل به برون‌سپاری آن هستید، گروه توسعه نرم‌افزار آیلت آمادگی ارائه خدمات در هر مرحله‌ای که قرار داشته باشید را دارا است.

موبایل اَپ و وب موبایل

اگر به دنبال یک تولیدکننده اَپ موبایل هستید، گروه توسعه نرم‌افزار آیلت بهترین گزینه خواهد بود! توسعه اَپ های سبک درعین‌حال کارا و مبتنی بر فنّاوری‌های نوین هایبریدی که در تمامی سکوها قابل گسترش بوده و در هزینه و زمان شما صرفه جویی چشم گیری خواهند کرد.

وب سایت و وب اَپ

اینجا مجموعه‌ای از حرفه‌ای‌های وب، ایده‌های ارزشمندتان را به راه‌حل‌های کاربست پذیر تحت وب تبدیل می‌کنند. یک وب سایت مدرن و کاربر پسند به همراه قابلیت‌های نوین و سرعت بالا، گام اول برای حضور در دنیای پررمزوراز مجازی خواهد بود.

مشاوره فناوری اطلاعات

ما در آیلِت برای ارتقا و تجهیز خود به فناوری‌های جدید، تلاش زیادی کرده‌ایم. تلاش می‌کنیم تا با مشاوره به کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، آن‌ها را در مسیر تصمیمات استراتژیک و انتخاب فناوری‌های مناسب یاری‌رسانیم.

کوچینگ چابکِ پروژه‌های نرم‌افزاری

به‌منظور ارتقاء کارایی، پهلوبه‌پهلو با گروه‌های توسعه کار می‌کنیم. آموزش‌های لازم در زمان مناسب، به آن‌ها کمک خواهد کرد تا مشکلات احتمالی را در نخستین گام‌ها کشف کرده و درنهایت محصولی قابل‌اطمینان داشته باشند. یک گروهِ چابک، بروز و پویا، همواره به معنی کاهش هزینه‌های تولید است.

مدیر فنی مجازی جدید!

با خدماتِ مدیر فنی مجازیِ (vCTO) ما، یک گروه نخبه از متخصصین فناوری اطلاعات در کنار تیم مدیریت شما قرار می‌گیرند. به خدمت گرفتن یک مدیر فنی ارشد تمام‌وقت و حرفه‌ای می‌تواند گران‌قیمت باشد ولی ما در آیلِت به شما کمک می‌کنیم تا بین هزینه‌ها و ضرورت‌هایتان تعادلی مقرون به صرفه برقرار کنید. بیشتر بدانید …

 

 

توانایی‌های فنی گروه توسعه نرم‌افزار آیلِت در یک نگاه

برخورداری از بیش از ۱۰ سال تجربه در فناوری‌های گوناگون، امکان رویارویی با هر نوع پروژه‌ای را به ما بخشیده است. همیشه در حال حرکت روبه‌جلو بوده و فراگیری چارچوب‌ها، متدها، فرآیندها و راه‌کارهای جدید هرگز در آیلِت متوقف نشده است.